Slim Line 70

     SLIM LINE 70 sistema yra gaminys, sukurtas remiantis patikrintais dizaino sprendimais. Didelis stiklas nėra problema. Langai su ypatinga balta danga yra geriausias pasirinkimas savo kainų kategorijoje.

Stiklo storis nuo 24 mm iki 44 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

STANDARTINĖS SPALVOS

RAL 7016
DB 703
RAL 7039
RAL 9016 White

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

STIKLO PAKETAI

STANDARTINOS STIKLO PAKETAS

     Šis paketas yra pagrindinis šiuolaikinių langų stiklų tipas. Jis buvo užpildytas argonu, kuris turi daug geresnes šilumą izoliuojančias savybes nei oras.


  • Gera šilumos izoliacija
  • Garso izoliacijos triukšmo apsauga

 

TRIJŲ STIKLŲ PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis lango stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir pagerina izoliaciją.


  • Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas
  • Dar geresnė garso izoliacija

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI