IV 92 Euroline

     IV 92 Euroline profilis pagamintas iš 4 sluoksnių klijuotos medienos, 92 mm storio. Jis gali būti pagamintas kaip soft linija, retro, taip pat siūlome belgišką slenkstį. Į standartą įeina Aluron aliuminio lašintuvai.

  • Stiklo storis nuo 48 iki 54 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (PUŠIS)

Acajou
Afromozja
Biala
Cyprus
Dab
Orzech
Pinia
Sapeli
Sipo
Stara
Wisnia
Zielen

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (RAUDONMEDIS)

Acajou2
Cyprus2
Dab2
Biala2
Afromozja2
Pinia2
Orzech2
Sipo2
Satar2
Wisnia2
Sapeli2
Zielen2

GALIMOS EUROLINE 92 SISTEMOS VERSIJOS

STANDART

     „Euroline 92“ langai turi didžiausią rėmo gylį ir geriausius parametrus. Platus rėmo profilis leidžia pasiekti puikius šiluminius ir akustinius parametrus. Stiklo storis nuo 48 iki 54 mm

RETRO

    Didelė spalvų gama ir dizaino laisvė, žengianti koja kojon su pažangia gamybos technologija, leidžia pritaikyti eksploatacinius parametrus ir galutinę lango išvaizdą pagal kiekvieno kliento poreikius. Stiklo storis nuo 48 mm iki 52 mm.

BELGIA

    Šilčiausias lango variantas su belgišku slenksčiu, kuriame aliuminio lašintuvai buvo pakeisti kruopščiai frezuotomis medinėmis lentjuostėmis. Stiklo storis nuo 44 mm iki 48 mm.

SOFT

    Tai optimalus pasirinkimas žmonėms, kurie visų pirma vertina medžiagos kilnumą ir natūralumą. Langai gaminami iš kruopščiai parinktos pušies, raudonmedžio (Meranti) arba laminuoto ąžuolo medienos. Stiklo storis nuo 48 mm iki 52 mm

STIKLO PAKETAI

TRIJŲ STIKLŲ PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis lango stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir pagerina izoliaciją. Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas. Dar geresnė garso izoliacija.

 

TGI®-Spacer RĖMAI

     TGI®-Spacer tarpiklis yra puikių parametrų ir estetikos derinys. Jie pagaminti iš plastiko, sujungto su plonu nerūdijančio plieno lakštu. Naudojama medžiaga pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu, dėl to sumažėja Uw koeficientas visai konstrukcijai.

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI