IV 88 Euroline

     Euroline 88 langai turi dar platesnį profilį iš natūralios medžiagos. Mažesnis šilumos perdavimo koeficientas reiškia ir papildomą taupymą. Platesnis profilis leidžia montuoti trijų stiklų paketą su daug geresniais šilumos izoliacijos parametrais. Šis modelis pagamintas naudojant moderniausias technologijas. Puikus pasirinkimas labai reikliems klientams.

  •  Profilio storis 88 mm, pagamintas iš 3 arba 4 sluoksnių klijuotos medienos. Staktos + varčios atlenkimo aukštis 130 mm. Kilnojamojo stulpelio plotis yra ... Profilis gali būti pagamintas kaip minkšta linija, retro ir renovuojamas. Taip pat siūlome belgišką slenkstį. Į standartą įeina Aluron aliuminio lašintuvai.
  • Stiklo storis nuo 44 iki 50 mm. Yra galimybė naudoti saugius, grūdintus, apsaugotus nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklus.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (PUŠIS)

Acajou
Afromozja
Biala
Cyprus
Dab
Orzech
Pinia
Sapeli
Sipo
Stara
Wisnia
Zielen

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (RAUDONMEDIS)

Acajou2
Cyprus2
Dab2
Biala2
Afromozja2
Pinia2
Orzech2
Sipo2
Satar2
Wisnia2
Sapeli2
Zielen2

GALIMOS EUROLINE 88 SISTEMOS VERSIJOS

STANDART

     Produktas skirtas reiklių klientų grupei. Langai gaminami iš kruopščiai parinktos pušies, raudonmedžio (Meranti) arba laminuoto ąžuolo medienos. Visi jie technologiškai apdorojami pagal Europos standartus, kuri garantuoja neabejotinos kokybės produktą. Stiklo storis nuo 44 mm iki 55 mm.

RETRO

     Ši sistema skirta grožį ir subtilumą vertinantiems žmonėms. Dėl sudėtingos griovelių linijos System IV Euroline 88 Retro leidžia išlaikyti XIX amžiaus langų išvaizdą. Be to, jis užtikrina aukštus izoliacijos ir sandarumo parametrus. Stiklo storis nuo 44 mm iki 48 mm.

BELGIA

     Lango versija su belgišku slenksčiu, kuriame aliuminio lašintuvai buvo pakeisti kruopščiai frezuotomis medinėmis lentjuostėmis. Pažangi gamybos technologija leidžia pritaikyti eksploatacinius parametrus ir galutinę lango išvaizdą pagal kiekvieno kliento poreikius. Stiklo storis nuo 44 mm iki 48 mm.

SOFT

     Tai alternatyva klasikinei IV 88 EUROLINE sistemai, praturtinta papildomomis vizualinėmis vertybėmis. Langai gaminami iš kruopščiai parinktos pušies, raudonmedžio (Meranti) arba laminuoto ąžuolo medienos. Stiklo storis nuo 44 mm iki 48 mm.

STIKLO PAKETAI

TRIJŲ STIKLŲ PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis lango stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir pagerina izoliaciją. Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas. Dar geresnė garso izoliacija.

 

TGI®-Spacer RĖMAI

     TGI®-Spacer tarpiklis yra puikių parametrų ir estetikos derinys. Jie pagaminti iš plastiko, sujungto su plonu nerūdijančio plieno lakštu. Naudojama medžiaga pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu, dėl to sumažėja Uw koeficientas visai konstrukcijai.

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI