IV 78 Euroline

    Euroline 78 langai yra sensacingas gaminys, pagamintas iš natūralių žaliavų. Patvarus ąžuolas, šilta pušis, egzotiškas meranti arba gražus sibirinis maumedis suteiks Jūsų interjerui individualumo. Mūsų langų technologinis apdorojimas atliekamas griežtai laikantis europinių standartų, kas garantuoja mums neabejotinos kokybės gaminį.Taip pat rūpinamės savo prekių šaltiniu. Dėl griežto medienos pasirinkimo galime pasiūlyti gaminį, atitinkantį Europos standartus.

  • Profilio storis 78 mm, pagamintas iš 3 arba 4 sluoksnių klijuotos medienos. Staktos + varčios atlenkimo aukštis 130 mm. Kilnojamojo stulpelio plotis yra ... Profilis gali būti pagamintas kaip minkšta linija, retro ir renovuojamas. Taip pat siūlome belgišką slenkstį. Į standartą įeina Aluron aliuminio lašintuvai.
  • Stiklo storis nuo 24 iki 40 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (PUŠIS)

Acajou
Afromozja
Biala
Cyprus
Dab
Orzech
Pinia
Sapeli
Sipo
Stara
Wisnia
Zielen

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (RAUDONMEDIS)

Acajou2
Cyprus2
Dab2
Biala2
Afromozja2
Pinia2
Orzech2
Sipo2
Satar2
Wisnia2
Sapeli2
Zielen2

GALIMOS EUROLINE 78 SISTEMOS VERSIJOS

BELGIA

     Sistema skirta klasikinio grožio žinovams. Jis puikiai dera prie modernių rezidencijų ir istorinių daugiabučių namų architektūros. Langai pagaminti iš kruopščiai parinktos medienos. Stiklo storis nuo 24 mm iki 40 mm

RETRO

      Sistema skirta klasikinio grožio žinovams. Jis puikiai dera prie modernių rezidencijų ir istorinių daugiabučių namų architektūros. Langai pagaminti iš kruopščiai parinktos medienos. Stiklo storis nuo 24 mm iki 40 mm.

STIKLO PAKETAI

TRIJŲ STIKLŲ PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis lango stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir pagerina izoliaciją. Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas. Dar geresnė garso izoliacija.

 

TGI®-Spacer RĖMAI

     TGI®-Spacer tarpiklis yra puikių parametrų ir estetikos derinys. Jie pagaminti iš plastiko, sujungto su plonu nerūdijančio plieno lakštu. Naudojama medžiaga pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu, dėl to sumažėja Uw koeficientas visai konstrukcijai.

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI