IV 68 Euroline

     Sistemą 68 Euroline sudaro 68 mm storio 3 sluoksnių klijuotos medienos langai. Pagaminta laikantis aukščiausios estetikos, todėl patiks net išrankiausių klientų skoniui. 2 sandarikliai aplink perimetrą. Langai padengti 4 sluoksnių vandeniui atspariu laku, kuris prailgina lango ilgaamžiškumą. Tam naudojami lakai yra 100% ekologiški. Aukščiausia kokybė ir ilgaamžiškumas jūsų klientui.

  • Profilio storis 68 mm pagamintas iš 3 sluoksnių klijuotos medienos. Profilis gali būti pagamintas kaip minkšta linija, retro ir renovuojamas. Taip pat siūlome belgišką slenkstį. Į standartą įeina Aluron aliuminio lašintuvai.
  •  Stiklo storis nuo 24 mm iki 30 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (PUŠIS)

Acajou
Afromozja
Biala
Cyprus
Dab
Orzech
Pinia
Sapeli
Sipo
Stara
Wisnia
Zielen

MEDIENOS RAŠTŲ SPALVŲ PALETĖ (RAUDONMEDIS)

Acajou2
Cyprus2
Dab2
Biala2
Afromozja2
Pinia2
Orzech2
Sipo2
Satar2
Wisnia2
Sapeli2
Zielen2

GALIMOS EUROLINE 68 SISTEMOS VERSIJOS

STANDART

     Sistemą 68 Euroline sudaro 68 mm storio 3 sluoksnių klijuotos medienos langai. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės atrinktų pušies, ąžuolo ir meranti medienos rūšių. Aukščiausia darbo estetika, ypač reikliems jūsų įmonės klientams.

RETRO

     Technologinis apdorojimas pagal ribojančius Europos standartus garantuoja neabejotinos kokybės produktą. Didelė spalvų gama ir dizaino laisvė, žengianti koja kojon su pažangia gamybos technologija, leidžia pritaikyti eksploatacinius parametrus ir galutinę lango išvaizdą pagal kiekvieno kliento poreikius.

BELGIA

   Šilčiausias lango variantas su belgišku slenksčiu, kuriame aliuminio lašintuvai buvo pakeisti kruopščiai frezuotomis medinėmis lentjuostėmis.

SOFT

     Tai optimalus pasirinkimas žmonėms, kurie visų pirma vertina medžiagos kilnumą ir natūralumą. Langai gaminami iš kruopščiai parinktos pušies, raudonmedžio (Meranti) arba laminuoto ąžuolo medienos. 

STIKLO PAKETAI

STANDARTINOS STIKLO PAKETAS

     Šis paketas yra pagrindinis šiuolaikinių langų stiklų tipas. Jis buvo užpildytas argonu, kuris turi daug geresnes šilumą izoliuojančias savybes nei oras.


  • Gera šilumos izoliacija
  • Garso izoliacijos triukšmo apsauga

 

TGI®-Spacer RĖMAI

     TGI®-Spacer tarpiklis yra puikių parametrų ir estetikos derinys. Jie pagaminti iš plastiko, sujungto su plonu nerūdijančio plieno lakštu. Naudojama medžiaga pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu, dėl to sumažėja Uw koeficientas visai konstrukcijai.

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI