Energo 82

     Energo 82. Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Jau iš pat pradžių buvo siekiama sukurti profilių sistemą, kurios šilumos izoliacijos koeficiento vertė Uw būtų lygi 77 W / m²K naudojant standartinį armavimo profilį ir tiktų gaminti pasyvių namų langus bei duris, kurie atitinka Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus. Išanalizavę įvairių sistemų privalumus, sujungę skirtingų sistemų detales, sukūrę ir pritaikę inovatyvias naujoves, mes gavome puikų rezultatą.

     Stiklo paketas iki 48 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

STANDARTINĖS SPALVOS

RAL 7016
DB 703
RAL 7039
RAL 9016 White

REALWOOD – IŠSKIRTINĖ DEKORO FOLIJA

Weissbach Oak
Ginger Oak
Honey Oak
Amarath Oak

DEKORAS – STANDARTINĖS SPALVOS

Anthracite Grey
Golden Oak
Hazelnut
Mahogany

DEKORAS – NESTANDARTINĖS SPALVOS

RAL 5007
RAL 6005
RAL 3005
RAL 3011

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

STIKLO PAKETAI

STANDARTINOS STIKLO PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir taip pagerina izoliaciją.


  • Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas
  • Dar geresnė garso izoliacija nuo triukšmo

 

TGI®-Spacer RĖMAI

     TGI®-Spacer tarpiklis yra puikių parametrų ir estetikos derinys. Jie pagaminti iš plastiko, sujungto su plonu nerūdijančio plieno lakštu. Naudojama medžiaga pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu, dėl to sumažėja Uw koeficientas visai konstrukcijai.

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI