Comfort 74

     Comfort 74 Profilių sistema GEALAN reakcija į langų rinkos tendencijas. Konstruojant šią dvigubo sandarinimo 74 mm montavimo gylio profilių sistemą buvo siekiama optimizuoti ekonomišką ir nesudėtingą langų gamybos procesą naudojant šiuos profilius. Projektuojant sistemą ypatingas dėmesys buvo skiriamas statikai. Didelė vidinė profilio kamera leidžia armavimui naudoti plačius plieno profilius, o tai savo ruožtu užtikrina labai gerą langų konstrukcijų stabilumą ir tvirtumą, atitinkantį stambioms langų konstrukcijomis keliamus reikalavimus.


Stiklo storis nuo 24 mm iki 44 mm. Galima naudoti saugų, grūdintą, apsaugotą nuo saulės ir padidintos garso izoliacijos stiklą.

LANGŲ SPALVŲ PASIRINKIMAS

STANDARTINĖS SPALVOS

RAL 7016
DB 703
RAL 7039
RAL 9016 White

REALWOOD – IŠSKIRTINĖ DEKORO FOLIJA

Weissbach Oak
Ginger Oak
Honey Oak
Amarath Oak

DEKORAS – STANDARTINĖS SPALVOS

Anthracite Grey
Golden Oak
Hazelnut
Mahogany

DEKORAS – NESTANDARTINĖS SPALVOS

RAL 5007
RAL 6005
RAL 3005
RAL 3011

LANGŲ RANKENĖLIŲ PASIRINKIMAS

SPALVŲ GAMA IR DIZAINAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų langų rankenų pasirinkimą. Pas mus rasite gausią spalvų gamą ir dizainų įvairovę. 

STIKLO PAKETAI

STANDARTINOS STIKLO PAKETAS

     Šis paketas yra pagrindinis šiuolaikinių langų stiklų tipas. Jis buvo užpildytas argonu, kuris turi daug geresnes šilumą izoliuojančias savybes nei oras.


  • Gera šilumos izoliacija
  • Garso izoliacijos triukšmo apsauga

 

TRIJŲ STIKLŲ PAKETAS

     Trijų stiklų paketas skirtas žmonėms, kurie skiria dėmesį ypatingai šilumos izoliacijai. Trečiasis lango stiklas natūraliai padidina tarpą tarp stiklų ir pagerina izoliaciją.


  • Efektyvus šilumos laidumo sumažinimas
  • Dar geresnė garso izoliacija

DEKORATYVINIS STIKLAS

     Dekoratyvinis stiklas leidžia išgauti originalią langų išvaizdą. Dėl plataus naudingumo ir dekoratyvinių vertybių ornamentai turi platų pritaikymo spektrą. Jie sėkmingai naudojami kaip pertvarų įstiklinimo elementai, tokiose vietose kaip vonios kambariai ar virtuvės. Platus modelių pasirinkimas leidžia juos naudoti tiek būsto, tiek pramonės reikmėms.

KITI PRODUKTAI, KURIE GALI JUS SUDOMINTI